Rybářské závody na rybníce Cortina 2018

Pro deštivé počasí dne 1. září proběhly v náhradním termínu v sobotu 22.9.2018 na rybníce CORTINA v Letkovicích dětské rybářské závody. Závodů se zúčastnilo celkem 30 mladých rybářů a rybářek. Účast byla nižší než v předchozích letech, ale to zúčastněným dětem vůbec nevadilo.

Možná i vzhledem k tomu, že v noci pršelo, byť se nakonec vyčasilo, ryby moc nebraly. Přesto se chytilo 30 kaprů, 18 cejnů, 24 karasů a 2 plotice. A protože při soustředění a zdolávání ryb vyhládne, dostali všichni malí rybáři občerstvení ve formě párku a limonády.

Na děti, jako každý rok, čekala různá další rozptýlení – poznávání ryb, nafukování balonků a střelba ze vzduchovky. Za účast byly odměněny cukrovinkami a bonbony.

 

Nejúspěšnější rybáři

 1.  Samuel Tomek  299 bodů
 2.  Jiří Krýdl  209 bodů
 3.  Monika Nekudová  135 bodů

 

Největší rybu chytil Jiří Krýdl - 55 cm kapra

 

První tři místa a největší ryba byly oceněny pěknými poháry, ostatní, byť i neúspěšní rybáři a rybářky dostali odměny v podobě rybářských potřeb.

A tak se nakonec patří poděkovat všem, kdo se na organizaci zdařilé akce svou prací podíleli. Velký dík patří panu Liboru Samlíkovi, který celý rybník k pořádání závodu pořadatelům zapůjčil. Rovněž poděkování náleží všem sponzorům, kteří svými příspěvky rovněž přispěli ke zdárnému průběhu akce.

Petrův zdar!

 

Poděkování sponzorům za podporu rybářských závodů pro mládež


Řeznictví a uzenářství Aleš Divácký, Říčany

Sportovní rybolov.cz, Dana Mosoriaková, Ivančice

Rybářské potřeby Fishbis, Zbýšov

Carpsecret s.r.o., Letkovice

GIFOS s.r.o., Stanislav Opálka, Brno - Horní Heršpice

Interdoor s.r.o., Oslavany

Obec Nová Ves

 

Fotogalerie

DSCF2727 DSCF2729 DSCF2735 První úlovek Ceny pro mladé rybáře Shromáždění před vyhlášením výsledků Vítězové závodů Rozdělení cen i ostatním rybářům